Chráněná dílna

Snažíme se, aby se naši zaměstnanci rozvíjeli jak manuálně, tak i sociálně. Po práci na chráněném pracovišti mohou využít aktivního odpočinku v jedné z handicap dílen, podporujeme je však i v dalším vzdělávání.

Díky vlastní peci a skvělé logistice jsme schopni vyrobit i větší zakázky, např. firemní dárky v rámci náhradního plnění, odměny pro soutěžící, včetně originálních pohárů na dané téma.

Naše výrobky si můžete prohlédnout a zakoupit přímo v dílně ve Staré Boleslavi, kde se můžete setkat osobně i s jejich autory.

Hodně akcí, na nichž jsme se mohli potkat, bylo zrušeno s ohledem na COVID, který zná už celý svět. Protože my se z ničeho nehroutíme, snažíme se přijít na to, jak s vámi zůstat ve spojení alespoň na dálku. Připravili jsme pro vás Kreativní a plstící sady pro domácí tvoření. Jaká to výzva, že? Ovčí rouno je kouzelné a bude vám vyprávět veselé, tajuplné, napínavé příběhy, záleží, jak jej zpracujete.

Zákazníci chráněné dílny mohou odběrem výrobků a služeb získat náhradní plnění pro zápočet do povinného podílu zaměstnávání osob se zdravotním postižením podle Zákona 435/2004 Sb. o zaměstnanosti a souvisejících předpisů.